Zapraszamy!

1

Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy to korporacja z ponad 20-letnimi tradycjami, skupiająca w swoich szeregach najlepszych taksówkarzy. Nasz profesjonalizm i uczciwość są cenione przez wszystkich klientów, a dbałość o ich zadowolenie jest naszym głównym celem.

Od teraz, polegając na wieloletnim doświadczeniu proponujemy wszystkim zainteresowanym osobom Kursy Taxi, dzięki którym uzyskacie Państwo licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób taksówką. Kursy te, prowadzone w małych grupach w siedzibie Stowarzyszenia pozwolą Państwu przygotować się bezstresowo do egzaminu. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz szeroko rozumianą pomoc, a także materiały dydaktyczne niezbędne do prawidłowego przygotowania się do egzaminu.

Całkowity koszt każdego z kursów (wraz z materiałami) to wydatek 300 PLN brutto. Jednakże osoby wyróżniające się podczas kursu mogą otrzymać ofertę współpracy z naszą korporacją (po zdaniu egzaminu), wówczas Stowarzyszenie zapewnia nieodpłatny system szkolenia (szczegóły w biurze PST).

Oferujemy również jako jedyni dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej do ćwiczeń w domu. Na materiały te składają się: arkusze kalkulacyjne (wymagany Microsoft Excel) pozwalające na przeglądanie testów łącznie z opracowanymi przez nas podpowiedziami oraz interaktywna aplikacja wykorzystująca system losowania pytań.

Zapraszamy!

Comments are closed.